TEKLİF ALIN

Teklif almak için bize kısaca ihtiyaçlarınızdan bahsedin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçsin.

Bizi arayabilirsiniz:

0216 338 46 57
0216 338 34 28

  0216 338 46 57 - 0216 338 34 28

TR - EN

ASANSÖR MONTAJ

Yeni veya mevcut binalarınız için asansör tesisatı kurulumu.

1968 yılından beri konut veya ticari binalar için insan asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, monşarj asansörü ve hidrolik asansörlerin projelendirme, montaj ve bakımını üstlenmekteyiz. Tasarım ve projelendirme esnasında sizlerin ihtiyaç ve beğenilerinizi temel almakta, ayrıca ekonomik maliyet ve güvenlik konularını da önemli görmekteyiz.

Asansör Çeşitlerimiz

İnsan Asansörü
Yük Asansörü
Sedye Asansörü
Monşarj Asansörü
Hidrolik Asansörler

ASANSÖR MODERNİZASYON

Değişmez prensibimiz, CE Belgeli malzemeleri kullanarak asansörünüzün uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamaktır.

Günümüz teknolojisi ile asansör teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve buna paralel olarak sunulan hizmetler de yenilenmektedir. Bu değişim ile eski teknolojilere sahip asansörler yenilere kıyasla daha çok sorun çıkarmakta, konfordan ve güvenlikten yoksun hale gelebilmektedir.

Bu sorunların daima farkında olan firmamız, isteyen müşterilerimizin eski asansörlerini ekonomik ve hızlı bir biçimde son teknolojiye sahip asansörlerle değiştirmektedir. Böylece siz müşterilerimize daha güvenli ve konforlu asansörler sunmaktayız. Revizyon ve modernizasyondaki değişmez prensibimiz, CE Belgeli malzemeleri kullanarak asansörünüzün uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamaktır.

ASANSÖR BAKIM ONARIM

Kuruluşu tarafımızca yapılmış olan asansörlerimizin %90'dan fazlasının bakım ve onarım hizmetlerini halen biz yapmaktayız.

Periyodik bakımları yapıldığı sürece arıza çıkarmayan, problemsiz ve özellikle güvenli asansör isteyen müşterilerin tercih ettiği firma olma hedefiyle hareket eden firmamız için güvenlik işin can damarıdır. Kuruluşu tarafımızca yapılmış olan asansörlerimizin %90'dan fazlasının bakım ve onarım hizmetlerinin halen firmamız tarafından veriliyor olmasının bu konuya gösterdiğimiz önemin göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Asansörlerinizde çıkabilecek her türlü problemi hızlı bir şekilde tespit ederek belirli prensipler dahilinde onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Teknik servis yetkililerimizin yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimleri arızaların hızla ve doğru bir şekilde tespit edilerek sorunların giderilmesinde büyük avantaj sağlamaktadır.